Проектування будинку із ДОМО

Про нас

  Архітектурне бюро "Домо" (ліцензія АВ № 051759) засноване в 2006 р. Головний архітектор -  В. В. Глазков (проектування житлових і суспільних будинків на Україні з 1981 р).

Що відрізняє наш колектив:
 • Досвід. Виконання проектів житлових і суспільних будинків з 1981 р. по сьогоднішній день дало знання технологій і практики будівництва - на Україні й у Росії; ці знання допомагають нам вибирати найбільш правильні рішення для проектів будинків. По цих проектах (готовим і індивідуальним) побудовано вже більше 100 будинків (на 2012 р.);
 • Якість. Це не тільки наслідок усього нашого попереднього досвіду проектування будинків, але й наш головний принцип: проект будинку повинен бути максимально точним і глибоко проробленим; тоді будівництво проходить без коректив "на ходу", і тоді будинок виходить таким, яким ми його задумували - а це значить гарним, сучасним і гідним своїх хазяїв.
 • Сучасність і традиції. У нашім портфоліо Ви побачите проекти будинків у різних стилях. Але навіть якщо ми виконуємо проекти заміських будинків у сучасних формах, те однаково не йдемо "у відрив" від наших будівельних реалій. У якому би стилі не був зроблений проект заміського будинку, його рішення завжди перебувають у рамках реальних можливостей будівництва - хай-тек це або ж класика. Єдине, від чого ми прагнемо "відірватися" - це від сірості й нудьги. Нехай навіть проект будинку буде в строгому класичному стилі - одначе ми зробимо так, щоб він інтригував і зачаровував глядача. А якщо це проект будинку із пласким дахом, то в будівництві це не мусить давати зайвої складності конструктивних рішень.

Проектування будинків; проектні роботи й супутні послуги:

 • Проектування будівництва, реконструкції й перепланування будинків житлового, цивільного й промислового будівництва - Україна, Росія, Кавказ, Балтія
 • Підготовка, збір і оформлення дозвільної документації для проектування й будівництва від імені замовника (спеціалізований юр. агент при нашім сприянні)
 • Готові проекти будинків; проектна документація в базовому обсязі (див. склад проектної документації).
 • Проекти індивідуальних житлових будинків - архітектурні проекти, РД.
 • Замовлення й виконання топозйомки ділянки й геологічних вишукувань (спеціалізована організація при нашім сприянні)
 • Розробка ескізних і робочих проектів, всієї проектної документації - архітектурне проектування, конструкторські креслення, інженерні рішення.
 • Тривимірне моделювання
 • Авторський нагляд
 • Супровід проекту
 • Уведення в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів (спеціалізований юр. агент при нашім сприянні)
 • Консультації з питань вибору ділянки для будівництва, визначення можливості будівництва будинку на даній ділянці (плями забудови будинку), матеріалів зовнішніх стін для будівництва

  Процес проектування будинку. Стадії й етапи.

     Проектування будинків житлових будинків, готелів, приватних будинків прийнято розділяти на стадії й етапи. Стадій може бути від однієї до трьох, але в практиці нашого проектування (проекти котеджів) найчастіше зустрічається двостадійне проектування - "П" + "РД", тобто стадія "Проект" і стадія "Робоча документація". По складним, ексклюзивним або просто більших проектах бувають необхідні ПередПроектні Пропозиції ("ППП"). Стадійність проектування визначається нормами й необхідністю.

     Процес виконання проекту будинку поетапно:
  1. передпроектні пропозиції
  2. збір вихідних даних для проектування
  3. стадія "проект"
  4. стадія "робоча документація"
  5. авторський нагляд

  Замовити проект будинку зручніш усього зазвичай у тім місті, у якому будинок і буде будуватися - для того, щоб у процесі створення проекту була можливість особистих зустрічей з архітектором, і щоб потім, під час будівництва, в архітектора була можливість провести нагляд. Але якщо Ви хочете, щоб проект Ваш будинок робив саме той архітектор, роботи якого Вам подобаються, а живе він не у Вашім місті (або навіть не у Вашій країні), тоді на допомогу прийде зв'язок по Скайпу й електронній пошті, сучасні можливості яких зроблять процес проектування майже таке ж просте й доступним, як і особисте спілкування. І навіть нагляд можливо вести дистанційно, за допомогою обміну фотографіями з будівництва й інструкцій з нагляду з боку архітектора. Немає перешкоди в тім, що Ви живете, скажемо, у Росії або Канаді, а Ваш архітектор з України.

Проекти приватних будинків. Із чого виходимо при проектуванні.

   Зовнішній вигляд будинку повинен відповідати й своєму хазяїнові, і місцю, де він розташований. Активна, діяльна людина віддасть перевагу енергійним лініям у силуеті будинку й активні кольорові сполучення, раціональним людям по душі скупі на декоративність, але ясні за змістом фасади. Для кожного замовника архітектор повинен знайти адекватне рішення "зовнішності" для проекту його будинку.
   Впливає на форму будинку й розташування ділянки. Для проекту заміського будинку в умовах щільної забудови котеджних містечок навряд чи буде рекомендований одноповерховий будинок, а от там же для триповерхового будинку може бути доречна експлуатована покрівля, звідки тільки й можна буде побачити навколишні пейзажі поверх дахів сусідніх будинків. Ну, а проект будинку на схилі сам собою розвертається вікнами на вид, що розкривається зі схилу. На заміські будинки проект робиться з урахуванням природного оточення - на відміну від проектів будинків у місті; у такому будинку бажано передбачити панорамні вікна, тераси та ін.
   Важливо правильно розпорядитися й прилягаючої до будинку територією. Архітектор, з огляду на побажання забудовника, здійснює планування ділянки таким чином, щоб той перебував у гармонії із проектом будинку, щонайкраще використовуючи особливості існуючого рельєфу й околиць. У результаті можна одержати вільну ландшафтну композицію з перевагою газонів у стилі пейзажного парку - цей прийом гарний для великої ділянки. Якщо дозволяє рельєф, можна створити систему терас за допомогою підпірних стінок з різних матеріалів: каменю різних сортів, цегли, бетону, декорованих зеленню. Можна використовувати мотиви японського саду каменів або китайського саду, побудованого на основі водойм і невеликих аркових містків.
   Але в кожному разі, плануючи будівництво заміського будинку, починати необхідно із проекту будинку, у комплексі вирішуючи й зовнішній вигляд будинку й навколишній його простір.
   Для індивідуальних забудовників наше архітектурне бюро пропонує гготові проекти власної розробки, побудовані вже багато разів. По них ми даємо всі необхідні пояснення й ведемо супровід проекту - так само, як і по проектах індивідуальних житлових будинків. Це авторський нагляд, надання технічної підтримки будівельникам, консультації забудовника (котрий придбав готовий проект) з питань вибору опорядження будинку або будівельних матеріалів. Виконуємо ми й прив'язку нашого готового проекту будинку до місцевості, а при необхідності - його корегування.
Дизайн интерьеров
Дизайн интерьеров
Дизайн интерьеров
Дизайн интерьеров
Дизайн интерьеров
Дизайн интерьеров