Архитектурное проектирование зданий
   Архітектурне проектування будинків: багатоповерховий житловий будинок і комплекс, торговий центр, магазин, бізнес-центр, офіс, готель, спортивно-оздоровчий комплекс, база відпочинку, санаторій, басейн, сауна, фітнесс-центр; проектні роботи з реконструкції різних об'єктів; комплексне проектування будинків - включаючи всі інженерні й спеціальні розділи; для виконання спеціальних розділів проектних робіт залучаються спеціалізовані проектні організації й профільні проектні інститути. Проектування заміських будинків не тільки на території України, але й по всьому СНД. Сучасне проектування будинків - сучасні технології будівництва, енергозбереження, нетрадиційні джерела енергії. Проектування будинків і сприяння в узгодженні проекту. Вартість проектування будинків - від 7 до 42 $/ кв.м., вартість проектування котеджів - від 3 $/ кв. м. . Контакти.
Готові проекти будинків (каталог): плани, фасади, перерізи, вузли і деталі, специфікації будівельних матеріалів і виробів. Вартість архітектурно - будівельного комплекту від 1,1 до 3 $/ кв. м. (будинок на одну родину, таунхауз, будинок з басейном). Вибрати проект для будівництва свого будинку - з консультацією фахівця й детальним ознайомленням із проектною документацією.
Готовые проекты домов
Довідкова інформація: будівництво- стіни, фундаменти, покрівля, вікна, дах, гарантія на будівництво, проектування - проектування будинків, робоча документація  проектна документація
Консультації: вибір ділянки для будівництва, визначення можливості будівництва будинку на даній ділянці (плями забудови будинку), підбір матеріалів зовнішніх стін для будівництва, проектування

архітектурне бюро ПП "ДОМО" (ліцензія АВ 051759, проектні роботи - проекти житлових будинків, суспільних будинків; проектування котеджів) і ТОВ "Арт проект-лп" (ліцензія АВ 406275, проектні роботи - проекти житлових будинків, суспільних будинків; проектування котеджів)
м. Київ, 04136, вул. Гречко, 3, 1-й під'їзд, 2-й поверх, оф. 3
телефон: +38044 451 66 44


 

 

 

Анализ сайта
  Архітектурне бюро ДОМО (Київ, Україна) працює з 2006 року й входить до числа тих проектні організації, котрі мають доволі досвідчений кадровий склад для такого відповідального завдання, як проектування будинку. У портфоліо проектного бюро більше 60 проектів будинків різного призначення - житлових і суспільних. Більшість з них заслужили визнання й багаторазово побудовані на території України, Росії, Прибалтики. Каталог готових проектів будинків допоможе знайти проекти заміських будинків або міських котеджів, таунхауз або дачу.

  Виконуючи проекти різних по розмірах будинків - і більших, і менших, фахівці проектного бюро ДОМО однаково ретельно розробляють проектну документацію, точність і продуманість котрої гарантує високу якість будівництва.

  Архітектурна майстерня ДОМО, як і всі ті проектні організації, які працюють із приватними особами, пропонує свою допомогу в питаннях, які законодавчо віднесені до компетенції й обов'язку забудовника - збір вихідних даних для проектування й уведення побудованого будинку в експлуатацію. При нашім технічному сприянні й консультаційній підтримці ці процеси проходять результативніше, а якщо передоручити їх нашим партнерам - спеціалізованому юридичному агентові, то й набагато швидше.

  У проектні організації люди приходять замовити індивідуальний проект будинку на різній стадії зрілості задуму: хтось уже з готовим переліком приміщень і ясним розумінням, з якого матеріалу повинні бути зроблені стіни майбутнього будинку, хтось - без такого. Для того щоб прояснити ці моменти, архітектор при першому ж контакті допомагає замовникові індивідуального проекту визначитися й сформулювати все необхідне для складання Завдання на індивідуальний проект будинку.

  Архітектурне бюро ДОМО - не тільки творчий колектив, але й місце, де збирається й аналізується технічна інформація. Відомості про будівельні матеріали й технології потрібні не тільки нам самим для нашої роботи - вони доступні й всім нашим замовникам. У тому числі й тут, на сторінках абетки будівництва.

  У проектне бюро часто звертаються з досить типовими питаннями про проектування будинку і його будівництво, відповіді на які зібрані на цій сторінці. Перед тим, як замовити проект свого власного будинку, Ви можете ознайомитися з багатьма актуальнми питаннями.
Архитектурное проектирование зданий
українська
 
русский